Düğün, Nişan ve Özel Gün Tarihleri (Geçmiş Günler)

2013 Yılı Düğün & Nişan Takvimi

ŞUBAT

MART

NİSAN

7 Nisan Pazar günü Halil Şeker’in oğlu Yasin Şeker’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

13 Nisan Cumartesi günü Bekir Akkaya’nın oğlunun düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

20 Nisan Cumartesi günü Cafer Şeker’in oğlu Samet Şeker’in sünnet düğünü olacaktır. Saat 18:00 da yapılacak sünnet düğünümüzün ulaşım bilgileri daha sonra duyurulacaktır.

21 Nisan Pazar Günü Rafet Saatçi’nin nişanı olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak nişanımızın, nişan salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

28 Nisan Pazar Günü saat 13:00 ile 17:00 arası dernek lokalimizde, Rahmetli Rıdvan Sönmez için yakınları tarafından mevlit okutulacaktır. Tüm köylülerimiz ve dostlarımız davetlidir.

MAYIS

5 Mayıs Pazar günü Feyzul Ecevit’in oğlunun düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

12 Mayıs Pazar günü Rahmetli Muzaffer Uzun’un oğlunun düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

18 Mayıs Cumartesi günü Nadir Ercan’ın oğlu Adem Ercan’ın düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 16:00 ile 20:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

24 Mayıs Cuma günü Kaya Delice’nin kızı İrem Delice’nin düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

HAZİRAN

8 Haziran Cumartesi günü Hüseyin Doruk’un oğlu Özkan Doruk ile Hülya Yolyapan’ın düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00 ile 24:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

9 Haziran Pazar günü Rahmi Uzun’un oğlunun düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

16 Haziran Pazar günü KÖYÜMÜZÜN GELENEKSEL PİKNİK GÜNÜ” olarak belirlenmiştir. Pikniğimiz bu yıl İstanbul, Kemerburgaz’da Eyüp belediyesi piknik alanında yapılacaktır.

29 Haziran Cumartesi günü Günhan Özmen’in kızı Elif ile Arif Erkan’ın oğlu Besim’in nişanı olacaktır. 19:00 ile 23:00 saatleri arasında Gültepe Kent Düğün Salonu‘nda yapılacak olan nişanımıza tüm köylülerimiz davetlidir.

30 Haziran Pazar günü Turan Şeker’in oğlu Osman Şeker’in düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

TEMMUZ

13 Temmuz Cumartesi günü köyümüz halkından Mustafa Kılıç Alemdağ’da tüm köylülerimiz için iftar yemeği verecektir.

AĞUSTOS

18 Ağustos Pazar günü akşamı Kadir Ercan tüm köylülerimiz için dernek lokalimizde yemek verecektir. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir.

25 Ağustos Pazar günü Fuat Şeker’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

EYLÜL

1 Eylül Pazar günü rahmetli Ömer Terlemez’in torunu Ayşenur (Kamer Terlemez Saatçi’nin kızı) ile Mehmet Korkut oğlu Müfit Korkut’un düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

7 Eylül Cumartesi günü Nufil Ercan’ın oğlu Yusuf Ercan ile Rabia Toptaş’ın düğünleri olacaktır.Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

8 Eylül Pazar günü Hüsnü Delice’nin oğlu Ümit Delice’nin düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

22 Eylül Pazar günü Nihat Ercan’ın kızı Aylin Ercan’ın düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

29 Eylül Pazar günü Hasan Korkutan’ın oğlu Lokman Korkutan’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

EKİM

5 Ekim Cumartesi günü Rahmetli İzzet Eğri’nin kızı Kamer Eğri’nin düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00 ile 00:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

6 Ekim Pazar günü Mustafa Ercan’ın kızı Esma Ercan ile Cengiz Çetin’in oğlu Sercan Çetin’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

13 Ekim Pazar günü Emrah Fındıklı’nın oğlu Ahmet Turan Fındıklı’nın sünnet düğünü olacaktır. Sünnet düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

26 Ekim Cumartesi günü Mürşit Hatipoğlu’nun kızı Arife İlknur Hatipoğlu ile Emin Bektaş’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00 ile 23:00 saatleri arasında Çeliktepe Günyamaç Köyü Derneği Lokali’nde yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

27 Ekim Pazar günü Mustafa Ecevit’in oğlu Osman Ecevit’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

KASIM

3 Kasım Pazar günü, İsmail Karataş’ın torunu (Beratiye Karataş’ın kızı) Damla ile Hüseyin Dilbaz’ın düğünü olacaktır.. Düğünümüze Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Saat 16:00  “Beykoz Evlendirme Dairesinde”  yapılacak düğünümüzün düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

10 Kasım Pazar günü Sabri Özmen’in oğlu Sinan Özmen’in düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 ile 17:00 saatleri arasında Sancaktepe “Semazen Düğün Salonu-2′ de” yapılacak düğünümüzün düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

17 Kasım Pazar günü Halim Ercan’ın oğlu Harun Ercan’ın düğünü olacaktır. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüz, 13:00 ile 17:00 saatleri arasında 4.Levent “Palmiye Düğün Salonu’nda” yapılacaktır. Düğünümüzün düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecektir

24 Kasım Pazar günü Remzi Şeker’in oğlu Osman Şeker’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

ARALIK

8 Aralık Pazar günü Sabahattin Şeker’in oğlunun düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır..

22 Aralık Pazar günü Recep Gümüş’ün oğlu Fatih Gümüş’ün düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

2014 Yılı Düğün & Nişan Takvimi

OCAK

ŞUBAT

2 Şubat Pazar günü İsmail Delice’nin oğlu Deniz Delice’nin düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 4.Levent ( Çeliktepe girişi ) “Yıldızlar Düğün Salonu’nda yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

9 Şubat Pazar günü Rahmetli İbrahim yamak’ın kızı Selda Yamak’ın nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın yapılacağı yer ve bu yerin ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

MART

2 Mart Pazar günü Mehmet Yamak’ın kızı Aslı Yamak ile Mehmet Ali oğlu Veli’nin düğünü olacaktır.Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüz, 13:00 ile 17:00 saatleri arasında Levent’te “Levent Düğün Salonu’nda” yapılacaktır. Düğünümüzün düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecektir

16 Mart Pazar günü ilkindi namazından sonra Hamza Kamçı için Kavacık Yıldırım Beyazıt Camisi’nde yemek verilecektir. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir.

23 Mart Pazar günü Yılmaz Sönmez’in torununun düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

NİSAN

6 Nisan Pazar günü Mustafa Karataş’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

13 Nisan Pazar günü Halim Ercan’ın oğlunun düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır..

20 Nisan Pazar günü Rahmetli Bünyamin Şahin’in kızı Büşra Şahin’in nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın yapılacağı yer ve ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

27 Nisan Pazar günü, Erol babatutmaz’ın kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Saat 13:00- 17:00 Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

MAYIS

4 Mayıs Pazar günü Selahattin Şeker’in oğlunun nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın yapılacağı yer ve bu yerin ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

11 Mayıs Pazar günü Cahit Ercan’ın oğlu Murat Ercan’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

17 Mayıs Cumartesi günü İsmail Babatutmaz’ın kızı Reyhan Babatutmaz’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

18 Mayıs Pazar günü, Osman Kamçı’nın kızı Ayşe Kamçı’nın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Saat 19:00- 00:00 Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

24 Mayıs Cumartesi günü Kenan Babatutmaz’ın oğlu Yusuf Babatutmaz’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüz saat 19:00 ile 00:00 saatleri arasında (Nikah saati 19:30) Salon Pera’da yapılacaktır. Düğün salonu ulaşım bilgileri: Salon Pera Mahmut Şevket Paşa Mah. Mithat Paşa Cad. No 2/A (Anadolu kahvesi) Okmeydanı / İST (Not: Kim market üstü) Kına Gecesi 21 Mayıs 2014 (19:00-24:00) saatleri arasında Salon Devran’da yapılacaktır. (Salon Devran: Mahmut Şevket Paşa Mah., Piyale Paşa Cd No:154, Okmeydanı/İstanbul Tlf: (0212) 254 66 88) Düğün tarihine yakın siz değerli dostlarımıza sms gönderilecektir.

25 Mayıs Pazar günü Bahri Bayrak’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

HAZİRAN

1 Haziran Pazar günü Recep Şahin’in oğlu Fatih Şahin’in düğünü olacaktır.Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüz, 13:00 ile 17:00 saatleri arasında Çağlayan’da “Sidney Düğün Salonu’nda” yapılacaktır. Düğünümüzün düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecektir

8 Haziran Pazar rahmetli İbrahim yamak kızı Selda Yamak’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Prestij düğün salanunda yapılacak düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecektir.

15 Haziran Pazar günü Hüseyin Kınık’ın oğlu Recep Kınık’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

22 Haziran Pazar günü KÖYÜMÜZÜN GELENEKSEL PİKNİK GÜNÜ” olarak belirlenmiştir. Pikniğimiz bu yıl İstanbul, Alemdağ’da yapılacaktır.

TEMMUZ

AĞUSTOS

17 Ağustos Pazar günü Gazi Elmalı’nın oğlu Orhan Gazi Elmalının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

31 Ağustos Pazar günü Cemal Sönmez’in kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

EYLÜL

7 Eylül Pazar günü Salih Babatutmaz’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

14 Eylül Pazar günü akşamı Halil Ercan için Hisarüstü’ndeki evinde yemek verilecektir. Şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir.

21 Eylül Pazar günü Şaban Kınık’ın nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın yapılacağı yer ve bu yerin ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

EKİM

12 Ekim Pazar günü Mustafa Şahin’in oğlu Ersin Şahin’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

12Ekim Pazar günü Osman Kamçı’nın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

19 Ekim Pazar günü Mustafa Uzun’un oğlu Feyzul ile Kazım Ercan’ın kızı Zeynep’in nişanı olacaktır nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın, saati ve nişan yeri ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

26 Ekim Pazar günü Sevim Ecevit’in kızının ( rahmetli Rıza Ecevit’in torunu) düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

KASIM

16 Kasım Pazar günü Turan Kaya’nın oğlu Emrah Kaya’nın nikahı olacaktır. Nikahımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Saat 16:00- 17:00 arasında “Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi Evlendirme Dairesi”nde yapılacak nikahımızın, nikah salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nikah salonu bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

23 Kasım Pazar günü Mustafa Gümüş’ün oğlu Murat Gümüş’ün düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

29 Kasım Cumartesi günü Hamza Şeker’in kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

30 Kasım Pazar günü Günhan Özmen’in kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

ARALIK

2015 Yılı Düğün & Nişan Takvimi

OCAK
25 OCAK PAZAR GÜNÜ DERNEĞİMİZİN  YÖNETİM KURULU ve BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILACAKTIR.
ŞUBAT

MART
29 Mart Pazar günü Yusuf Ercan’ın kızı Ayşenur Ercan ile Tuncay Karakollu oğlu Mehmet Karakollu’nun nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00-17:00 saatleri arasında Polat Düğün Salonu’nda (Orhangazi Mahallesi Bulvar Caddesi No:76 Esenyalı / Pendik) yapılacak olan nişanımızın salon ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır. İrtibat Telefonu: 0536 250 39 47 (Yusuf Ercan)

NİSAN
12 Nisan Pazar günü saat 13:00 – 17:00 arasında köyümüzün genç ve başarılı iş adamı, rahmetli Abu Bekir Kavak’ın oğlu Hasan Kavak’ın düğünü olacaktır. Mega Naturel Düğün Salonu’nda (Oto Sanayi Sitesi Çelik Sokak No:1/4 Seyrantepe / İstanbul) yapılacak düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

19 Nisan Pazar günü Mustafa Kaya’nın oğlu Yalçın Kaya’nın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

25 Nisan Cumartesi günü Ziya Şeker’in kızı Nazeket Şeker’in nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

26 Nisan Pazar günü, Ahmet Şeker’in oğlu Samet Şeker’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00- 17:00 saatleri arasında yapılacak olan düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

MAYIS

2 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00 – 23:00 arasında köyümüzün genç sanatçısı Şaban Kınık’ın (Habip Kınık’ın oğlu) düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

3 Mayıs Pazar günü Hamza Ercan’ın oğlu Mustafa Ercan’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

10 Mayıs Pazar günü Selahattin Şeker’in oğlu Cihan Şeker’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

17 Mayıs Pazar günü Kazım Ercan’ın kızı Zeynep ile Mustafa uzun’un oğlu Feyzullah’ın düğünü olacaktır. 13:00-17:00 saatleri arasında Dudullu Adem Yavuz ‘da yer alan Umut Düğün salonunda yapılacak düğünümüze tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

23 Mayıs Cumartesi günü Halim Delice’nin oğlu İbrahim Delice’nin nişanı olacaktır. 13:00-17:00 saatleri arasında Kartal/Soğanlı Bankalar Caddesi’nde yer alan Baykan Düğün Salonu’nda yapılacak nişanımıza tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

23 Mayıs Cumartesi günü (rahmetli Efendi Emmi’nin oğlu) Mustafa Ercan’ın kızı Sema Ercan’ın düğünü olacaktır. 13:00-17:00 saatleri arasında yapılacak düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

24 Mayıs Pazar günü (rahmetli Kemal Emmi’nin oğlu) Bekir Akkaya’nın kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

30 Mayıs Cumartesi günü Yakup Delice’nin kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00- 23:00 saatleri arasında yapılacak olan düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

30 Mayıs Cumartesi günü Zekeriya Kınık’ın kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

HAZİRAN

7 Haziran Pazar günü yapılacak olan “GENEL SEÇİMLER” sebebiyle bu güne herhangi bir özel gün için tarih verilememektedir.

14 Haziran Pazar günü DÜZYAYLA KÖYÜ KALKINDIRMA DERNEĞİ GELENEKSEL KÖY PİKNİĞİ” yapılacaktır. Bu sebeple bu güne herhangi bir özel gün için tarih verilememektedir.

TEMMUZ

AĞUSTOS

9 Ağustos Pazar günü Halil Babatutmaz’ın oğlunun düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

9 Ağustos Pazar günü Şevket Turgut’un düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 19:00- 23:00 saatleri arasında yapılacak olan düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır. İrtibat No: +90 (554) 347 76 10 (Bülent Ecevit)

EYLÜL
12 Eylül Cumartesi günü Nevzat Delice’nin oğlunun nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

13 Eylül Pazar günü Abdullah Özmen’in oğlu Kaan Özmen’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

19 Eylül Cumartesi günü Nezaket Şeker’in oğlu Yasin ile Aladdin Demirci’nin kızı Havvanur’un nikah töreni olacaktır. 15:45′ de Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde (Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. No:142 Kartal/ İstanbul)  yapılacak olan nikahımıza tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır. Not:  Kına 18 Eylül  2015 cuma Saat 19:00-23:00 arası Çatalçam Köyü Derneği’nde yapılacaktır. (Kına adresi: Yayalar mah. Bayrak Sok. No:2 Bld A.Ş yanı irtibat no:0531 256 45 71

EKİM
3 Ekim Cumartesi günü Rahmetli İbrahim Yamak’ın kızı Esra Yamak’ın nişanı olacaktır. 19:00 – 00:00 saatleri arasında yapılacak nişanımıza tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

11 Ekim Pazar günü Çavuş Terlemez’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

4 Ekim Pazar günü Fatma Karataş’ın oğlu, Levent Karataş’ın kardeşi Cem Karataş’ın, Mahmut ve Sevim Akar’ın kızı Şule Akar ile düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

18 Ekim Pazar günü Hacı Mehmet Şahin’in kızının nişanı olacaktır. 13:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacak nişanımıza tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

25 Ekim Pazar günü Hamit Özcan’ın oğlu Harun Özcan’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 12:00- 17:00 saatleri arasında yapılacak olan düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

KASIM
1  Kasım Pazar günü Mehmet Ercan’ın oğlu Mahmut Ercan’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Saat 14:00- 18:00 arasında “Semazen Düğün Salonu”nda (Sultanbeyli gişeleri girişinde bulunan düğün salonu) yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün salonu bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

8 Kasım Pazar günü Servet Delicenin kızı Sema’nın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

14 Kasım Cumartesi günü Nadir Uzun’un oğlu Şahin Uzun’un nişanı olacaktır. 13:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacak nişanımıza tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

15 Kasım Pazar günü Tahsin Ecevit’in kızı Beste Ecevit’in nişanı olacaktır. 13:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacak nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

29 Kasım Pazar günü rahmetli Halil Ercan’ın oğlu Ümit Ercan’ın düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

ARALIK
13 Aralık Pazar günü Hasan Doruk’un oğlu Özer ile Cafer Altundağ’ın kızı Münevver ile düğünümüzün olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 15:00’da Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı‘nda yapılacak düğünümüzün salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

20 Aralık Pazar günü Süleyman Eğri’nin kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

2016 Yılı Düğün & Nişan Takvimi

OCAK
ŞUBAT
14 Şubat Pazar günü Erdal Şeker’in kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 13:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacak nişanımızın, salonu ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

MART
6 Mart Pazar günü Akkaya ailesi tarafından Ahmet Akkaya’nın rahmetli hanımı için can yemeği verilecektir.

27 Mart Pazar günü Nabi Doruk’un oğlu İhsan Doruk’un düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

NİSAN
3 Nisan Pazar günü, köyümüzün en iyi ustalarından ve sanatkarlarından birisi olan, rahmetli Hüseyin Kaya için oğulları tarafından,Hisarüstü Ülker Camisinde can yemeği verilecektir.

10 Nisan Pazar günü Abdullah Yamak’ın kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

17 Nisan Pazar günü Yusuf Ercan’ın kızı Ayşenur Ercan ile Tuncay Karakollu oğlu Mehmet Karakollu’nun düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır. İrtibat Telefonu: 0536 250 39 47 (Yusuf Ercan)

24 Nisan Pazar günü Kazım Şen’in kızı Şerife Şen’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Saat 13:00- 17:00 (Gündüz 1-5) arasında “Safir Düğün Salonu”nda (Alemdağ Cad. Hürmet Sok. No:2 Ihlamurkuyu / Ümraniye İstanbul – Simit Tadında işletmesini altı) yapılacak düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün salonu bilgileri sitemizde duyurulacaktır. İrtibat Telefonu: 0536 880 13 99 (Kazım Şen)

30 Nisan Cumartesi günü Erol Babatutmaz’ın kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

MAYIS
1 Mayıs Pazar günü Temel Kınık’ın kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

8 Mayıs Pazar günü Halim Delice’nin oğlu İbrahim Delice’nin düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

14 Mayıs Cumartesi günü Zafer Gümüş’ün kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

15 Mayıs Pazar günü Nadir Uzun’un oğlu Şahin Uzun’un düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

20 Mayıs Cuma günü Sebahattin Ercan’ın kızının nişanı olacaktır. Nişanımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nişanımızın salonu, saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nişan yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

22 Mayıs Pazar günü Hasan Kaya’nın oğlunun düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

29 Mayıs Pazar günü Nevzat Delice’nin oğlu Harun Delice ile Osman Ecevit kızı Şerife Ecevit’in düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

HAZİRAN
11 Haziran Cumartesi günü Esenyalı’daki dernek lokalimizde, Cahit Ercan tarafından Ercan Ailesi’nin ahirete intikal eden üyeleri ruhları için iftar yemeği verilecektir.

TEMMUZ
24 Temmuz Pazar günü Fuat Şeker’in kızının nikahı olacaktır. Nikahımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. 16:00-17:00 saatleri arasında yapılacak olan nikahımızın, nikah salonu ve nikah salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nikah yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

31 Temmuz Pazar günü Hamza Şeker’in oğlunun düğünü olacaktır.Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.
AĞUSTOS
7 Ağustos Pazar günü Süleyman Eğri’nin kızının düğünü olacaktır.Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

13 Ağustos Cumartesi Mehmet Ecevit’in oğlu Atilla Ecevit’in nikahı olacaktır. Saat 15:00 da Pendik yunus emre nikah salonunda yapılacak olan nikahımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nikahımızın, nikah salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nikah yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

14 Ağustos Pazar günü İbrahim Yamak ve Hüsniye Yamak’ın kızı Esra Yamak’ın nikahı olacaktır. Saat 15:30 da Çekmeköy nikah salonunda yapılacak olan nikahımıza şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Nikahımızın, nikah salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve nikah yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.

21 Ağustos Pazar günü rahmetli Halil Ercan’ın çocukları, rahmetli Halil Ercan ve tüm geçmişlerinin ruhları için Hisarüstü’ndeki evlerinin bahçesinde yemek vereceklerdir. İlkindi namazının ardından verilecek can yemeğine tüm düzyaylalılar ve tüm dostlarımız davetlidir.

28 Ağustos Pazar günü Doğan Şahin’in kızının düğünü olacaktır. Düğünümüze şimdiden tüm köylülerimiz davetlidir. Düğünümüzün, düğün saati ve düğün salonu ulaşım bilgileri, siz değerli dostlarımıza sms ile iletilecek ve düğün yeri bilgileri sitemizde duyurulacaktır.
OCAK
8 Ocak Pazar günü rahmetli Bünyamin Şahin’in kızının nişanı olacaktır. 

15 OCAK PAZAR GÜNÜ DERNEĞİMİZİN GENEL KURUL TOPLANTISI VE DERNEK BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPILACAKTIR. BU GÜNE DÜĞÜN, NİŞAN TARİHİ VERİLMEYECEKTİR

29 Ocak Pazar günü Hüseyin Karataş’ın kızının nişanı olacaktır. 

ŞUBAT

MART

NİSAN
2 Nisan Pazar günü Ayhan Ercan’ın oğlu Yusuf Ercan’ın düğünü olacaktır.
Saati:13:00-17:00 

9 Nisan Pazar günü Hüsamettin Ercan’ın oğlunun düğünü olacaktır.
Saati: 13:00-17:00 

9 Nisan Pazar günü Zekeriya Kılıç’ın kızının düğünü olacaktır.
Saati: 19:00-23:00 

16 Nisan Pazar günü Rasim Doruk’un oğlu Ramazan Doruk ile Cafer Gümüş kızı Merve Gümüş’ün düğünü olacaktır.
Saati: 13:00-17:00 

29 Nisan Cumartesi günü İsmet Delice’nin oğlu Kürşat Delice’nin nikahı olacaktır. 

30 Nisan Pazar günü Mustafa Kaya’nın oğlu Barış Kaya’nın nikahı olacaktır. 

MAYIS
7 Mayıs Pazar günü Halil Kılıç’ın kızının nikahı olacaktır. 

14 Mayıs Pazar günü Mustafa Doldur’un oğlunun düğünü olacaktır.
Saati:13:00-17:00 

20 Mayıs Cumartesi günü Zekeriya Kılıç’ın oğlunun nişanı olacaktır.
Saati: 13:00-17:00 

21 Mayıs Pazar günü Metin Delice’nin oğlu Gökhan Delice’nin düğünü olacaktır.
Saati: 13:00-17:00
Düğün Salonu: İdil Düğün Salonu (Kağıthane Caddesi No:102 Kat:2 Çağlayan / İstanbul [Çağlayan Adliyesi karşısında, Sdney Düğün Salonu’nun üst katı]) 

21 Mayıs Pazar günü Nazım Kınık’ın oğlu Abdurrahman Kınık’ın nikahı olacaktır.
Saati:18:00
Nikah Salonu: Kağıthane Evlendirme Dairesi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.