Hükümetimizin Arkasında Askerimizin Yanındayız

Sevgili düzyaylalılar ve değerli dostlarım, bir sivil toplum kuruluşu olan derneğimiz ülkemizde yaşanan sıcak gelişmelerle ilgili bir açıklama yapma zorunluluğu taşımaktadır.

Değerli dostlarım, haksızlıkla kazandıkları makamları ellerinden alınan ve herkesin malumu olduğu gibi okyanus ötesinden emir alan kişiler, kaybettikleri mevki ve makamları şerefli Türk Ordusunun içine sızmış bir kaç hainle, milli birlik ve beraberliğimizi bölmek pahasına asker ocağındaki, peygamber ocağındaki yavrularımızla halkımızı karşı karşıya getirmek istemektedirler. Haksızlıkla kazandıkları ve kaybettikleri makamları tekrardan elde etmek için son oyunlarını oynayan, son nefeslerinde böyle alçakça bir girişimde bulunanlar bu amaçlarına Allah’ın izniyle ulaşamayacaklardır.

Kıymetli dostlarım, an itibarıyla yaşadığımız askeri darbe girişimi milli iradeye vurulan en büyük darbedir. Dış mihraklarca desteklenen ve emri okyanus ötesinden verilen bu darbe girişimi, en kısa zamanda bir yıldırım gibi bu darbeye teşebbüs edenlerin başlarına inecektir.

Değerli dostlarım yönetim kurulu olarak bizler farklı siyasi görüşlere sahip, farklı partilere oy veren kişileriz; ancak hepimizin ortak fikri milli iradeye bu şekilde müdahale edilmesinin doğru olmadığıdır. Hiçbirimiz hükümeti sevmek zorunda değiliz fakat hükümetin bu şekilde değiştirilmeye teşebbüs edilmesine de razı değiliz. Düzyayla Köyü Kalkındırma Derneği olarak bizler askerimizin yanında ve hükümetimizin arkasındayız. Tarih bu günü bir ihanet günü ve bu ihanete alet olan herkesi hain olarak anacaktır. Sizlerden ricam devletteki arpalıkları kesildiği için ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan bu bölücü örgüt ve yandaşlarına prim vermemenizdir. Yapılan bu darbe girişiminin en kısa sürede sonlandırılarak suçlulara gerekli cezanın verilmesi ümidiyle hepinizden sağ duyulu olmanızı ve bu hainlere prim vermemenizi rica ediyoruz. En içten saygılarımızla…

 

DÜZYAYLA KÖYÜ KALKINDIRMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.