Tüm Düzyaylalılara Teşekkürlerimizle…

Değerli düzyaylalılar geçen yıl olduğu gibi bu yılda düzyaylanın özkaynaklarını kullanarak organize etmiş olduğumuz pikniğimiz sizlerin katılımı ve katkılarıyla Düzyayla’nın büyüklüğüne yakışır bir şekilde gerçekleşmiştir. Birlik ve beraberlik duyguları içerisinde biraraya geldiğimiz bu güzel güne emek veren ve varlıklarıyla bizleri şereflendiren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Pikniğimize katılan siz değerli düzyaylalılar başta olmak üzere;

Pikniğimize katılamayan ancak bizimle birlikte olduklarını bizlere hissettiren uzaktaki yakındaki tüm düzyaylalılara otobüs sorumlularımıza,

Hediye çekilişi için biletlerden sorumlu olan vefakar arkadaşlarıma,

Halk oyunları ekibimizi oluşturan gençlerimize ve halay hocamıza,

Sahne alarak bizlere keyif dolu anlar yaşatan değerli sanatçılarımıza,

Sahne ve ses sistemleri görevlilerimize,

Muhasebe görevlilerimize,

Ağa adayı olarak hayır yarışına katılan değerli düzyaylalılara ve üst üste 3. kez ağa olan genç iş adamımız, cömert ağamız Yusuf Ecevit’e,

…..

kısacası pikniğimizin güzel geçmesi adına emeklerini esirgemeyen, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyor; hepinize minnettar olduğumu bilmenizi istiyorum.

Değerli dostlarım bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Esenyalı’da köyümüz adına bir gayrimenkul alarak düzyaylamızın gelecek nesillere, ekonomik olarak, daha güçlü bir şekilde taşınmasını amaçladık. Aldığımız bu gayrimenkule olan kredi borcumuzun kalan kısmı pikniğimizde sizlerin desteğiyle büyük ölçüde kapanmıştır. Bu vesile ile Düzyayla için ve ölmüşleri ruhuna hayırda bulunan herkese ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Allah hepinizden razı olsun hayır ve hasenatlarınızı her iki dünyada da kabul etsin İnşallah.

Değerli Düzyaylalılar ve saygı değer dostlarım, yaklaşan Mübarek Ramazan günlerinin hepimize huzur ve bereket getirmesini diliyor, hepinize en içten saygılarımı sunuyorum.

DÜZYAYLA KÖYÜ KALKINDIRMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA
BAŞKAN METİN ERCAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.