Pikniğimize Davetlisiniz

Sayın Düzyayalılar ve sevgili dostlarım, öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyor; birlik ve beraberliğimizin yıldönümü olan geleneksel köy pikniğimize davetli olduğunuzu duyurmak istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılda pikniğimizde çeşitli etkinlikler yapılacak, köyümüzün yetiştirdiği değerli sanatçılarımız sahne alacak ve gençlerimizden oluşturduğumuz halk oyunları ekibimiz en güzel halaylarını sizler için sergileyeceklerdir. Günün sonunda yapılacak hediye çekilişimizde birbirinden güzel hediyeler, bu günün bir anısı olarak, siz değerli düzyaylalılara verilecektir. Ayrıca bu çekiliş biletlerinin hiçbirisi boş olmayacak bilet alan her Düzyaylalıya çekiliş öncesi bir hediye verilecektir.
Değerli Düzyaylalılar, pikniğimize ulaşımınızı kolaylaştırmak için istanbulun hemen hemen her noktasından ulaşılabilecek geniş bir yol güzergahı üzerinden otobüsler kaldıracağız.
Sultanbeyli -Ümraniye güzergahında Mustafa Kınık
Esenyalı-Kurfalı-Gebze güzergahında  Yusuf Ercan ve Abdullah Doruk
Hisarüstü-Armutlu-Taşlıbayır güzergahında Günan Özmen
Esenyurt ve civarında Hasan Akkaya ve Recep Şahin
Piknik alanımıza ulaşımınızı sağlamak için, otobüs sorumlularımız olarak, siz değerli düzyaylalılara yardımcı olacaklardır. Önümüzdeki bir kaç  gün içinde pikniğimizde yer alacak etkinliklimizi, sahne alacak sanatçılarımızı ve çekilişimizde yer alacak hediyeleri arkadaşlarımız sitemiz üzerinden siz değerli düzyaylalılara daha detaylı bir şekilde duyuracaktır. Ayrıca otobüs güzergahlarından sorumlu olan arkadaşlarımızın iletişim bilgileri sms sistemimiz üzerinden tüm düyaylalılara bildirilecektir.
Saygıdeğer düzyaylalılar ve değerli dostlarım, Sizlerden ricam her yıl olduğu gibi bu yılda pikniğimizi teşriflerinizle onurlandırarak düzyaylamızın büyüklüğünü, bizlerin birbirimize olan sevgisi ve saygısını göstermeniz; bunlardan daha da önemlisi, pikniğimize katılarak  birlik ve beraberlik içerisinde tüm dostlarla bir arada olmanın vermiş olduğu mutluluğu hep birlikte yaşamamızı sağlamanızdır. Bu sebeple tekrardan hepinizi 14 Haziran Pazar Günü DÜZYAYLA adı altında toplanmak için pikniğimize davet ediyorum.

DÜZYAYLA KÖYÜ KALKINDIRMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA

BAŞKAN METİN ERCAN


Piknik Alanı Adresi: MİMOZA PİKNİK ALANI Mimarsinan Mah. Bahçeköy Cad. Çatal Çiftlik Sok. No:1 Kemerburgaz (Kaşımpaşa Spor Tesisleri Girişi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.