Pikniğimize Davetlisiniz

Sevgili Düzyaylalılar, öncelikle hepinize selamlarımı gönderiyorum ve sizlere şunu duyurmak istiyorum. “Derneğimiz tarafından düzenlenen ve gelenekselleşen köy pikniğimize hepiniz davetlisiniz”. Şu ana kadar kendilerine davetiye ulaştıramadığımız bütün köylülerimizden özür dilerim. Pikniğimizin yapılacağı pazar günü, davetiye ulaştırdığımız, ulaştıramadığımız tüm köylülerimizi bir arada görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyacağımızı bilmenizi isterim. Basılı davetiye ulaştıramadığımız siz değerli köylülerimizin 0532 286 03 67 numaralı telefondan benimle (Başkan Metin Ercan), 0535 965 77 65 numaralı telefondan Başkan Yrd. Talip Şeker’le ya da 0535 256 13 30 numaralı telefondan Sayman Tekin Kılıç’la iletişime geçmesini rica ederim.

Sevgili Düzyaylalılar, sizlerden ricam birlik beraberliğimizin en büyük göstergelerinden birisi olan bu özel günümüzün Düzyaylamızın büyüklüğüne yakışır bir katılımla gerçekleşmesidir. Dolayısıyla davetiye ulaştırdığımız, ulaştıramadığımız 7 den 70’e tüm düzyaylalıların pikniğimize davetli olduklarını bir kez daha söylemek istiyorum. Sevgili Düzyaylalılar, siz değerli köylülerimizin pikniğimizde güzel vakit geçirmesi için önceki yıllardaki gibi çeşitli etkinlikler yapmaya çalışacağız. Aslında bizler için tüm Düzyaylalılarla bir arada olmak, yapılacak tüm etkinliklerden daha önemli ve daha değerlidir. Bu yıl ki en büyük etkinliğimiz, her sene olduğu gibi bu sene de tüm düzyaylalıların bir araya gelmesidir. Yapacağımız etkinlikleri anlamlandıracak olanda bu birlikteliktir. Bu birlik ve beraberlik içerisinde yönetim kurulu üyeleri olarak bu günün hepimiz adına neşeli ve güzel geçmesi için elimizden geleni yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Şimdiden olası hatalarımız, kusurlarımız, eksikliklerimiz için tüm köylülerimizin affınıza sığınıyoruz.

Allah’tan bir mani keder olmazsa eğer; bu yıl pikniğimizin sunuculuğunu, köyümüzün yetenekli gençleri, Salih Ercan ve Sinan Özmen birlikte yapacaklar. Pikniğimizde Sivasımızın değerli sanatçıları: Hüseyin Gündoğan, Melek Seyhan, Filiz Ağar ile Düzyaylamızın sanatçıları Hayrettin Yamak, Ömer Börklü, Yusuf Ercan, Sıtkı Kavak, Salim Kamçı ve Hasan Gümüş siz kıymetli köylülerimize güzel anlar yaşatmak için sahne alacaklar. Köyümüzün sanatçıları Hayrettin Yamak’a, Ömer Börklü’ye, Yusuf Ercan’a, Sıtkı Kavak’a, Salim Kamçı’ya ve Hasan Gümüş’e ayrı ayrı teşekkür ediyor, sahip oldukları yetenekleri ve taşıdıkları özgüvenleri için hepsini kutluyorum. Köyümüzün değerli sanatçılarının yanı sıra kültürümüzün baş tacı  halaylarımızı en iyi şekilde sergilemek için köyümüzün halaycı yiğitleri halay meydanına çıkacak, daha sonraları ise “Düzyayla Köy Ağası” ünvanı için köyümüzün en cömert insanları, ağalık seçimimiz de yarışacaklar. Ağalık yarışımızın sonunda, Düzyaylamızın en cömert insanı bir yıl boyunca “Düzyayla Köy Ağası” ünvanının ve sonsuz hayır duaların sahibi olacaktır. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak, çocuklarımız için eğlenceli yarışmalar düzenleyecek ve bu yarışmalara katılan tüm çocuklarımıza sürpriz hediyeler vereceğiz. Günün sonunda derneğimize katkı sağlamak amacıyla hediye çekilişimiz yapılacak ve şanslı köylülerimize hediyeleri verilecektir.

Sevgili Düzyaylalılar tüm bu etkinlikleri anlamlı ve güzel kılacak tek şey sizlerle birlikte olmasıdır. Tüm bunları anlamlı ve güzel kılmak için 16 Haziran pazar günü hepinizi geleneksel köy pikniğimize bekliyoruz. Saygılarımla…

DÜZYAYLA KÖYÜ KALKINDIRMA DERNEĞİ YÖNETİMİ ADINA

BAŞKAN METİN ERCAN

Pikniğimizde Sahne Alacak Sivasımızın Ve Köyümüzün Değerli Sanatçıları

Hüseyin GündoğanHüseyin Gündoğan
Hüseyin Gündoğan
melek Seyhanmelek Seyhan
melek Seyhan
Filiz AğarFiliz Ağar
Filiz Ağar
 
Hayrettin YamakHayrettin Yamak
Hayrettin Yamak16-Şub-2013 20:38
Ömer BörklüÖmer Börklü
Ömer Börklü
Yusuf ErcanYusuf Ercan
Yusuf Ercan
 
Sıtkı KavakSıtkı Kavak
Sıtkı Kavak
Hasan GümüşHasan Gümüş
Hasan Gümüş
 

Piknik Alanımızın Adres Ve ulaşım Bilgileri

Eyüp Belediyesi Kurtkemeri Piknik Alanı Mithatpaşa Mah. Davutpaşa Cad. Çiftalan Yolu Kemerburgaz/İstanbul

Piknik alanımıza ulaşım için İstanbu’lun bazı ilçelerinden otobüsler kaldırılacaktır. Otobüs seferleri ile ilgili bilgi almak için size en yakın ilçedeki ulaşım sorumlusu ile irtibata geçebilirsiniz.

Not: Piknik alanına özel araçlarınızla giriş ücretsizdir.

Otobüs Kaldırılacak İlçeler Ve Otobüs Sefer Saatleri

Piknik alanına ulaşım için düzenlenen otobüs seferleri
Piknik alanına ulaşım için düzenlenen otobüs seferleri
 

Özel Araçlarıyla Gelecek Olan Konuklarımız İçin Piknik Alanımızın Haritadaki Yeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.