Seçimle İlgili Önemli Duyuru

Sayın Düzyaylalılar, yaklaşan dernek yönetimi seçimi öncesi bu günde kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda vermiş olduğunuz gerek maddi gerekse manevi destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, yaklaşan seçim öncesi önemli bir hususu siz değerli dostlarımın bilgisine sunmak isterim.

Değerli dostlarım, yaklaşan seçimde oy kullanabilmek için son iki yıla ait (2013-2014) aidatlarınızın ödenmiş olması gerekmektedir. Son iki yıla ait aidatlarınızın ödenmemiş olması durumunda, seçim günü malefese seçmen listesinde adınız yer almayacaktır. Seçim günü böyle bir aksilik yaşanmaması için özellikle son iki yıla ait (2013-2014) üye aidatlarınızı ödeminizi rica ediyorum. Pek yakında köyümüzün internet sitesi üzerinden aidat borçlarınızı sorgulayabileceğiniz bir sistem devreye girecektir. Dilerseniz yine bu sistem üzerinde yayınlanacak derneğimizin banka hesabına aidat ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Değerli Düzyaylalılar ve sevgili dostlarım, yaklaşan seçimde kazananın herkesten ve her şeyden önce Düzyayla olmasını diliyor, hepinize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

DÜZYAYLA KÖYÜ KALKINDIRMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA

BAŞKAN METİN ERCAN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.