Site Yazarlarımızın Dikkatine

duzyayla.com un değerli yazarları, bazı yazarlarımıza kullanıcı adı ve şifre ulaşmamasından ve yine bazı yazarlarımızın site arayüzünü kullanırken zorlanmasından dolayı açıklayıcı bir anlatım yapmayı uygun gördüm. Kullanıcı adınız ve şifreniz sizlere ulaşmadıysa lütfen kullandığınız bir mail adresi ile site@duzyayla.com adresine mail atınız.  Kullanıcı adınız ve şifreniz facebook kanalıyla sizlere iletilecektir. Kullanıcı adı ve şifresi kendisine ulaşan yazarlarımız sitemizin yazar paneli  kullanımını öğrenmek için aşağıdaki fotoğraflı anlatımı inceleyebilirsiniz. Yazar arayüzünün kullanımını incelemeden önce yazar sistemimizin nasıl çalıştığını sizlere kısaca aktarayım.

Yazar sistemimiz basit bir algoritmayla çalışan bir programdan oluşuyor. Algoritmamız şu şekilde:

-“Yazarlar” sayfasında sitedeki yazarların hepsi gösterilir

-Anasayfada üç ay içinde en az bir yazı paylaşan yazarın profili gösterilir. (Eğer anasayfada resminiz gözükmüyorsa ilk yazınızı yazıp paylaşabilirsiniz. İlk yazınızı paylaştığınız anda yazar profiliniz anasayfaya eklenecektir.)

-İlk üç ay içinde hiçbir içerik paylaşmayan yazarın profili otomatik olarak silinir ( Siteye yazar olarak eklendiğiniz tarihten itibaren 3 ay içerisinde hiçbir içerik paylaşmamışsanız sistem yazar profilinizi tamamen kaldıracaktır.)

-Bir yıl içinde 3 içerik paylaşmayan yazarın profili siteden otomatik olarak silinir.

Programımızın sistemi bu şekilde çalışıyor. Ayrıca ağustos ayının sonunda sitemizi en aktif kullanan beş yazarımıza sitemiz tarafından isminiz@duzyayla.com şeklinde e-mail adresi verilecektir. Bunun haricinde hatırlatmak istediğim önemli bir nokta var. Bütün yazarlarımız “paylaştığı içeriğin doğuracağı olası hukiki sonuçları” kabul etmiş sayılır. Bu sebeple telif hakkına tabi eserlerin ve görsellerin kullanılmasından doğacak bütün hukuki işlemlerde, sorumluluğun içeriği paylaşan yazarımızda olduğunu hatırlatmak isterim. Ayrıca telif hakkına tabi olmayan yazılarda, görsellerde yazarla birlikte alıntı yaptığımız sitenin adresini de vermeye özen gösterelim.

Son olarak dilediğiniz her konuda ( Sivas, Hafik, Düzyayla, başlıkları adı altında yazmamız şart değil, kişileri küçük düşürmedikten sonra dilediğiniz her konuda; makale, anı, eleştiri, deneme, inceleme, araştırma …)  yazabilirsiniz. “Yazmak istiyorum ama konu başlığına ihtiyacım var” dediğiniz noktada tavsiye niteliğinde bilgi almak için, facebook üzerinden Düzyayla Köyü adlı profile ulaşabilirsiniz ya da site@duzyayla.com adresine mail atabilirsiniz. Site kullanımı ve siteyle ilgili tüm sorularınız, sorunlarınız için aynı şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Yazı eklemenize yardımcı olmasını umduğum görsel anlatıma fotoğrafların üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.